Jeden otec, tisíc dětí: Skutečný příběh muže posedlého rozséváním

Jeden otec, tisíc dětí: Skutečný příběh muže posedlého rozséváním | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 11 obrázků
Netflix se v nové sérii vydává po stopě Holanďana, co rád šíří svoje geny. Seznamte se.

Od dnešního dne je na Netflixu k vidění nová dokumentární minisérie Jeden otec, tisíc dětí (The Man with 1000 Kids). Ta se zaměřuje na případ holandského podvodníka, kterému se podařilo stovky (možná tisíce) žen přesvědčit k tomu, aby si k dárcovství vybraly právě jeho sperma.

Oficiální anotace říká: Dokumentární série Jeden otec, tisíc dětí odkrývá poutavý příběh okouzlujícího holandského podvodníka, Jonathana Meijera, který je obviněný z toho, že cestuje po celém světě a s pomocí lží přesvědčuje matky, aby v masovém měřítku plodily jeho děti. Třídílná série vyšetřuje pochybný svět obchodu s plodností a odhaluje, že kvůli chybějící mezinárodní regulaci některé mezinárodní kliniky stále umožňují anonymní dárcovství. Zapeklitý příběh odhaluje YouTubera, který podvedl rodiče z celého světa, kteří se teď vášnivě pokoušejí prosadit změny v zákonech, které by podobným podvodům zamezily.

Téma zní hodně zajímavě, ačkoliv trailer možná působí zbytečně přepjatě. Podvody v procesu dárcovství nejsou košer a nesou s sebou reálná rizika, zároveň by ale upoutávka nemusela volit podobný tón, jaký se používá v dokumentech o násilnících a vrazích. Minisérii natočil Josh Allott, jenž má za sebou filmy Jak si najmout vraha a Sex on the Beach. Netflix také o novince prohlašuje, že je „od stejných filmařů jako dokument Láska, stalking, vražda“, nicméně popravdě řečeno se mi nepodařilo najít jinou spojitost, než osobu výkonného producenta Dova Freedmana a zrovna výkonný producent u dokumentu na výslednou podobu díla žádný divácky postřehnutelný vliv mít nebude.

Pusťte si trailer, koukněte dolů do galerie a pokud vás látka zaujme, můžete si hned celou minisérii pustit na Netflixu.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu