The Inhumans: Datum premiéry a další podrobnosti

Zobrazit dalších 6 obrázků
Kde se bude odehrávat část děje a jak se budou točit akční scény.

Nedávno jsme se dozvěděli, že stanice ABC ve spolupráci s IMAXem připravuje seriál The Inhumans. Postupně se objevují další podrobnosti. 4. 9. 2017 IMAX uvede v tisíci kinech a 74 zemích po celém světě první dvě epizody seriálu, které bude dva týdny promítat, a pak se seriál přesune na stanici ABC, kde bude vysílán v týdenních intervalech a první dvě epizody budou vysílány v rozšířené podobě.

Domluva je oboustranně výhodná. IMAX obvykle v září nemá příliš co nasadit, protože jde o jedno z malá období v roce, které je chudé na velkofilmy, a ABC získá masivní promo. Jak jsme zmiňovali ve včerejším článku, v americkckých televizích bude příští rok uvedeno zhruba 500 různých hraných seriálů a nějak se odlišit od konkurence není snadné.

Obě dvě společnosti se budou podílet na propagační kampani a první dvě epizody zaplatí IMAX. Natáčet se budou na IMAX kamery, na které budou natočené také některé akční scény z následujících šesti epizod (první řada jich bude mít celkem osm). Upřímně si ale nejsem příliš jistý, zda bude mít natáčení akčních scén televizního seriálu na IMAX kamery na malé obrazovce nějaký viditelný pozitivní dopad.

Dozvídáme se také, že přinejmenším část děje se bude odehrávat na Měsíci, kde Inhumans v komiksech dlouhá desetiletí měli postavené tajné město. Ještě jednou je zdůrazněno, že seriál nenahrazuje chystaný celovečerní film s Inhumans ani nevychází ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kde Inhumans vystupují, nicméně ABC doufá, že nový seriál bude mít na sledovanost Agentů pozitivní dopad.

PS: Pořád platí, že k seriálu nemáme oficiální ani neoficiální vyjádření nikoho z Marvel Studios, všechna prohlášení přicházejí čistě z televizní divize Marvelu.

V komiksech jsou Inhumans uměle vylepšenou odnoží homo sapiens, kterou před tisíceletími vytvořili mimozemšťané rasy Kree. Inhumans byli stvořeni jako válečný nástroj, ale z blíže neobjasněných důvodů se je Kree nakonec rozhodli nechat napospas osudu. Inhumans vytvořili vlastní společnost, která nejprve žila ukrytá na Zemi a posléze přesídlila na Měsíc. Jedná se o malý národ (něco přes 1200 obyvatel) s přísným kastovním systémem, kterému se s pomocí pečlivě plánované sňatkové politiky podařilo vyšlechtit lidský genom k dokonalosti. Každý Inhuman sám o sobě je fyzicky zdatnější než Captain Amerika a většina z nich nadále získává na prahu dospělosti díky Terrigenské mlze nadpřirozené schopnosti, které s jistou dávkou zjednodušení můžeme přirovnat ke schopnostem X-Menů, v míře jejich nebezpečnosti i v rozmanitosti. Inhumans jsou také technologicky nesmírně vyspělí. Komiksy většinou pojednávaly o královské rodině, která je vedena Black Boltem, mužem s tak mocným hlasem, že nikdy nesmí vydat ani hlásku, protože jediným slovem dokáže trhat pohoří na kusy. Později byla transformační látka vypuštěna na celé Zemi, a tak se nadlidské schopnosti objevují o řady dosud zcela obyčejných smrtelníků. 

Zdroj: THR

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu