The Punisher: Nové video a fotky z natáčení 2. série

Zobrazit dalších 11 obrázků
Video z natáčení potvrzuje návrat známé postavy z první série.

Kromě Daredevila se momentálně z Marvel/Netflix produkce natáčí také druhá řada loňského The Punishera. Seriál zaznamenal i přes několik výtek úspěch, a tak tvůrci na nic nečekali, a Jon Bernthal se nyní prohání před kamerami se svojí typickou lebkou na hrudi. Zveřejněny byly nyní nejnovější, a zatím nejlepší fotky z natáčení spolu s videem, které zachycuje natáčení přestřelky mezi Frankem a někým, kdo je nám známý z první série.

Tím někým je Billy Russo, kterého hraje Ben Barnes. Video tak potvrzuje návrat jeho postavy, která je v komiksech známá pod přezdívkou Jigsaw, a právě Jigsawa bychom měli dostat i ve druhé sérii. Dřívější informace sice odhalovaly, jakými komiksy se bude druhá řada inspirovat a jakým směrem se nejspíše Frank Castle vydá, nicméně zatím nebyl potvrzen žádný hlavní záporák série. I proto je návrat Billyho Russoa, který patřil mezi nejlepší postavy první řady, dobrou zprávou. Punisherovi protivníci totiž zpravidla moc dlouho naživo nezůstávají.

Na video se můžete podívat níže, stejně tak na nejnovější fotky v galerii.

V komiksech byl Billy Russo nájemným zabijákem pro kriminální rodinu Maggiů, a všichni mu říkali „krasavec“ kvůli jeho pohlednému vzhledu. Při střetu s Frankem Castlem ho Frank prohodil skleněnou výplní, a znetvořil mu celý obličej střepy a jizvami tak, že ho doktoři dali sotva dohromady. To započalo jeho vystupování pod přezdívkou Jigsaw s cílem pomstít se Frankovi za to, co mu udělal.

Zdroj: JustJared, the_marvelous_guy

Galerie

Komentáře 3

Fimi. | 25.05.2018 21:41
tak to doufám jako...

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu