Dva a půl chlapa: 5 věcí, které jste nevěděli o Evelyn Harperové

Zobrazit dalších 11 obrázků
Kdo by nemiloval Evelyn Harperovou, chladnou a sebestřednou matku Alana a Charlieho Harpera. Co jste o její představitelce nevěděli?
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5

Kromě Dva a půl chlapa si zahrála v celé řadě filmů a seriálů, například v Mr. Mercedesovi, seriálu z roku 2017, nebo v Pravé blondýnce. Nejvíce jí však proslavila, minimálně u nás v Česku, role narcistické bisexuální matky Evelyn Harperové. Ve filmech dostává především silné nebojácné ženy. V osobním životě je ale plachá a ustrašená. Pro dané role ji prý předurčuje pouze vzhled a hlas. Pojďte se na Holland Taylor podívat trochu více zblízka.

Dva a půl chlapa: 5 věcí, které jste nevěděli o Rose
 

Coming out

Koncem roku 2015 (ve věku 72 let) se Holland Taylor (75) přiznala ke své dlouholeté lásce k ženám. Zároveň odhalila vztah s o generaci mladší, a nutno dodat velmi pohlednou herečkou Sarah Paulson (43). Ta se dokonce předloni na přebírání cen Emmy vyznala Holland přímo do kamery z pódia: „Zdravím tě Holland. Jestli se díváš, Holland Taylorová, miluji tě!“ Postarší herečka v mžiku sdílela na svém Twitteru snímek s vyfocenou obrazovkou, ke kterému napsala: „Jestli se dívám? JESTLI SE DÍVÁM? Samozřejmě, že se dívám. Dobrý bože. Miluji tě!“

Jejich společné fotky si můžete prohlédnotu v galerii.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest