Pán prstenů: Kdy Amazon seriál nejspíš vypustí? Víme rok!

Zobrazit další 2 obrázky
Kdy spatří světlo světa očekávaný seriál ze Středozemě? Zástupce Amazonu promluvil. 

Hlava Amazon Studios Jennifer Salke veřejně prohlásila, kdy by se mohla uskutečnit premiéra seriálu z prostředí Pána prstenů. Premiéra, o které se zatím mluvilo jen velmi sporadicky, přesto však vyvolala mezi fanoušky Tolkienových příběhů doslova hysterii. Jedná se o jeden z nejdražších a nejambicióznějších originálních projektů v dějinách Amazonu. Příznivci trilogie Pán prstenů se dočkají uvedení seriálu zhruba za tři roky.

Pán prstenů: Záměr tvůrců je dobrý, říká Peter Jackson
 

"Bude to ve výrobě dva roky. Doufáme, že na světlo pak série půjde v roce 2021. Jsou tady ale i další lidé, kteří by si to přáli už v roce 2020," nechala se stylšet pro The Hollywood Reporter Salke, která prý konzultovala projekt tři hodiny i se Simonem Tolkienem, vnukem J. R. R. Tolkiena.

Jennifer Salke promluvila i o lokacích, a jak se zdá, nedostatkem ambicí netrpí: "Myslím, že bychom mohli natáčet na Novém Zélandu. Ještě nevím, ale máme v úmyslu vybrat zajímavé místo, které by mohlo vykreslit seriál co nejautentičtěji. Chceme, aby byl výsledný dojem úplně neuvěřitelný. Není tu žádný nedostatek ambicí. Pojedeme tam, kam bude třeba, abychom to uskutečnili."

V galerii si prohlédněte retro snímek hereckého ansámblu v civilu z roku 2002.

Zdroj: THR, Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest