Swamp Thing: Kdy se začne natáčet?

Swamp Thing: Kdy se začne natáčet? | Fandíme seriálům
Zobrazit další 3 obrázky
Natáčení nového temného seriálu zamíří na sever USA.

Jedním z nových projektů, které se chystají pro novou streamovací platformu od DC jménem DC Universe, je také seriál Swamp Thing. Ten produkuje společnost Jamese Wana, a i když stále nevíme o seriálu mnoho, postupně se objevují zprávy, které nám chystaný seriál přibližují. Nedávno jsme vám přinesli informace o dvou hlavních postavách, kterými budou vědci Abby Arcane a Alec Holland, a nově se objevily zprávy o tom, kdy by se mělo začít natáčet.

DC Universe: Co vše uvidíme na nové platformě pro DC seriály
 

Server Omega Underground, jenž se úspěšně zabývá filmovými a seriálovými produkcemi, nyní informuje o tom, že by natáčení mělo začít letos na podzim, a bude probíhat v Severní Karolíně. To by odpovídalo spekulované premiéře seriálu, která se odehraje nejspíš v první polovině příštího roku. Informace sice nejsou potvrzené, nicméně Omega Undergroud patří mezi ty důvěryhodnější zdroje, a tak zřejmě nebude tvrzení daleko od pravdy.

Jednu potvrzenou informaci tu však máme, a tou je délka epizod. Ta by se měla pohybovat kolem jedné hodiny, takže jako skoro všechny ostatní DC seriály. Pokud vás info o seriálu zajímá, rozhodně nás sledujte, protože veškeré nové informace o hororové drama sérii od Jamese Wana vám naservírujeme co nejdříve.

Zdroj: Omega Underground

Galerie

Komentáře 1

Fimi. | 20.06.2018 06:24
nejočekávanější Dc seriál a seriál vůbec...hoši hlavně to neposerte jako Lucifera a Preachera. Jestli bude Swamp Thing řešit laciné případy a vtipkovat u toho tak s Dc končím

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu