Roseanne: Roseanne Barr se brání nařčení z rasismu a pláče

Zobrazit dalších 6 obrázků
Roseanne Barr dala první rozhovor od skandálu se zrušením seriálu Roseanne kvůli jejímu rasistickému tweetu.

Koncem května náhle oznámila stanice ABC zrušení úspěšného amerického sitcomu Roseanne. Co za tím stálo? Roseanne Barr, komička a hlavní hvězda seriálu Roseanne, si na svém twitterovém účtu udělala velmi nekorektní legraci z bývalé černošské poradkyně exprezidenta Spojených států Baracka Obamy, kterou nepřímo přirovnala k opici. Konkrétně Valerii Jarrettovou označila za společného potomka Muslimského bratrstva a Planety opic. Okamžitě se strhla mediální lavina a stanice ABC v reakci na to ihned seriál zrušila a Barrovou hodila přes palubu. Nepomohly ani veřejné omluvy a bičování. Teď se herečka rozhodla dát první rozhovor od nešťastné události. 

Teorie velkého třesku: Další smeč pro Roseanne Barr
 

"Je opravdu těžké to takhle říct, ale já jsem to nemyslela tak, jak oni měli za to, že jsem to myslela. A to je to, co je tak bolestivé, ale musím čelit tomu, že to ublížilo lidem. Když takhle, byť neradi, někoho raníte, není pro to omluva. Nechci před tím utíkat ani se vymlouvat, ale omluvám se každému, koho jsem urazila a kdo si myslel, že jsem to myslela tak, jak jsem to skutečně nemyslela. Byla to má vlastní nevědomost, pro kterou není omluva," nechala se slyšet Roseanne. 

Následovala slova o výčitkách svědomí a o tom, že chce napravit své hříchy jakousi dobročinnou činností, která tyto hříchy vykoupí. Nechyběly ani slzy. Tomu se říká kydání hnoje na hlavu! 

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 1

Semhoťuk | 26.06.2018 11:50
Dobročinnou činností :-D, tak snad dobročinností ne? :-D

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu