Přátelé: Jennifer Aniston chce přemluvit LeBlanca a oživit seriál

Zobrazit dalších 8 obrázků
Jennifer Aniston by chtěla obnovit Přátele. V galerii zhlédněte fotky z natáčení slavného seriálu.

Jennifer Aniston jako jediná z hlavní šestice aktérů nikdy veřejně neodmítala oživení seriálu Přátelé. Zpravidla se oháněla frázemi jako "kdo ví", "nic není nemožné", "nikdy neříkej nikdy". Teď se to rozhodla říct na plnou pusu. "S Courteney a Lisou o tom mluvíme. Fantazíruju o tom. Byla to skutečně ta nejskvělejší práce, jakou jsem kdy měla," řekla pro InStyle herečka. 

Přátelé: Matt LeBlanc vysvětlil, proč nestojí o obnovu seriálu
 

"Nevím, jak by přestavění Přátelé vypadali dnes, ale nikdy nevíte. Tolik seriálů bylo úspěšně obnoveno. Vím, že Matt LeBlanc už na oživení nechce být dotazován, ale možná bychom ho k tomu zvládli přemluvit," nechala se slyšet Jennifer, a zasela tak do myslí fanoušků jisrku naděje. 

"Nebo bychom tomu mohli dát trochu času a pak, Lisa, Courteney a já, bychom obnovili The Golden Girls a strávily naše poslední roky společně na proutěném nábytku," zavtipkovala představitelka Rachel Greenové na závěr. 

Co na to říkáte? Stáli by Přátelé za obnovu? Nebo souhlasíte s postojem ostatních včetně tvůrců? V galerii si prohlédněte fotky z natáčení.

Zdroj: InStyle

Galerie

Komentáře 3

Vigo | 27.10.2018 09:28
Pakarna, uz posledni rady byly snesitelne jen pro skalni divaky TV Barrandov. Uz vidim ty milostne trable vyzilych seladonu, kterym tahne na 60 a stale se pokouseji predstirat chovani nactiletych. No, najde se dost hlupaku, kteri na to budou cucet ze setrvacnosti a tak se to proda, to dobre vedi.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest