Přátelé? Už nikdy, tvrdí David Crane

Zobrazit dalších 6 obrázků
David Crane už je zřejmě unavený z nekonečných otázek na obnovu seriálu Přátelé. Udělal radikální řez.

Spolutvůrce kultovního sitcomu Přátelé David Crane nedbá tužeb fanoušků a absolutně nepřipouští jakoukoli obnovu seriálu. Ještě nedávno vysvětloval důvody celkem trpělivě. Psali jsme zde. Teď vzal svými slovy fanouškům definitivně naději. A i celkem krutě, řekla bych. 

Přátelé: Fanoušci objevili chyták v úvodní znělce
 

"To se nikdy nestane. Nikdy! Dodělali jsme to. Je hotovo," nechal se slyšet Crane popuzeně. Upozornil i na to, že závěrečné sezóna příběhy všech členů ukončila. Nová sezóna by musela nastartovat nové, což dle Davida není žádoucí: "To je důvod, proč už nechcete vidět víc. Všechno to přeci skončilo happy endem," dodal.

Upřímně se Craneově přístupu nedivíme. Ta neustávající lavina dotazů na obnovu seriálu Přátelé musí být neskutečně únavná. Kdo by také pořád dokola odpovídal na to, co už bylo stokrát řečeno.

V galerii si prohlédněte asi nejznámější vtipnou internetovou koláž, která si dělá legraci ze zakladatelů Microsoftu, Googlu, Applu a Facebooku, kterak ukazuje, že nikdo z nich nemá právě na Davida Cranea a Martu Kauffman. Na druhé fotce se nachází herecký tým Přátel na jedné fotce i s tvůrci.

Zdroj: Screenrant

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest