Star Trek: Je rozhodnuto! Patrick Stewart se vrací jako kapitán Picard

Star Trek: Je rozhodnuto! Patrick Stewart se vrací jako kapitán Picard | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Mluvilo se o tom již delší dobu, až nyní je to ale oficiální. Patrick Stewart se vrací do Star Treku! Jak dnes představitel Picarda vypadá, si prohlédněte v galerii.

Jedna z nejpopulárnějších postav Star Treku, kapitán Picard, se vrací a neztvární jej nikdo jiný než jeho původní představitel Patrick Stewart. Návrat potvrdil sám Stewart během Star Trek konvence v Las Vegas, kde se nečekaně objevil. K návratu do této série ho prý úspěšně přemluvil výkonný producent seriálu Star Trek: Discovery, Alex Kurtzman. Patricka Stewarta jsme v jeho legendární roli mohli naposled vidět ve filmu Star Trek X: Nemesis z roku 2002, poté už jen svoji postavu daboval ve videohrách a zábavních pořadech Robot Chicken a Griffinovi.

Star Trek: Patrick Stewart nejspíš znovu oblékne uniformu
 

Návrat Patricka Stewarta do této role je tak všemi fanoušky zcela jistě nejen vítaný, ale i obdivuhodný, neboť herci je již úctyhodných 78 let. Kolik přesně bude mít kapitán Picard v nově připravovaném seriálu prostoru, to zatím ještě známo není. Víme ale, že rozhodně nepůjde o reboot seriálu Star Trek: Nová generace, připravovaný seriál se má naopak zaměřit na dosud neprozkoumanou část Picardova života, která jej může dostat do pozice, v jaké jsme ho dosud nepoznali. S nově příchozími podrobnostmi vás budeme o všem pravidelně informovat. Na závěr se můžete podívat na video se zmíněné konvence, kde Patrick Stewart ohlásil svůj návrat.

V galerii si prohlédněte fotky z hercova soukromého archivu.

Jste rádi, že se Patrick Stewart znovu vrátí ve své legendární roli?

Zdroj: ScreenRant

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu