Ghost in the Shell: Nové anime dorazí v roce 2020 na Netflix

Ghost in the Shell: Nové anime dorazí v roce 2020 na Netflix | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Prohlédněte si na první fotce nový vzhled Motoko Kusanagi, která se bude znovu snažit zastavit v post-cyberpunkové budoucnousti kyberzločince. 

V poslední době se s ohlášenými anime na Netflixu roztrhl obří pytel. Na streamovací platformě se v této specifické podobě časem objeví třeba Pacific Rim, Altered Carbon nebo Devil May Cry. Řadu rozšíří ještě takové tituly jako Neon Genesis Evangelion nebo nový Ultraman a dalším známým kouskem bude nová série Ghost in the Shell

Ghost in the Shell: Dvě nové řady jsou na cestě
 

Ta bude vznikat ve spolupráci studií Production I.G a Sola Digital ArtsGhost in the Shell: SAC_2045 bude oplývat nejnovější generací animace, což naznačuje první fotka ústřední hrdinky Motoko Kusanagi, ženského kyborga, jenž je majorem speciálního týmu Sekce 9 specializující se především na kyberterorismus. Premiéra se očekává během roku 2020.

Zdroj: Netflix Twitter

Galerie

Komentáře 1

Freema | 11.12.2018 09:41
To anime co produkuje Netflix si myslím není nic moc ani Violet Evergarden se mi moc nelíbil a teď jak vyšel Hero Mask to je skoro až tragedie... Takže jsem skeptický jestli tohle nějak dopadne, přece jen stand alone complex je tak trochu legendární věc, a i po letech co si to pustím a skoro si na nic z toho anime nepamatuji mě baví.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu