Sex Education: Sexuální výchova začíná v prvním traileru

Sex Education: Sexuální výchova začíná v prvním traileru | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 18 obrázků
Netflix láká diváky na sexuální terapeutku Gillian Anderson v první upoutávce.

Mezi premiérou finální třetí sezóny Řady nešťastných příhod, která si odbyla premiéru na Nový rok, a druhou (a pravděpodobně poslední) sérií Punishera 18.1. se Netflix vytasí s vyhlíženou novinkou Sex Education. Příběh o teenagerovi, který vyrůstá sám se svou matkou, sexuální terapeutkou, a jednoho dne se rozhodne využít své sexuální teoretické znalosti k pomoci svým nejistým spolužákům, zní jako něco, co tu ještě nebylo. Zásadní je, aby se Netflix nedržel příliš zpátky a vydoloval z této neobvyklé zápletky něco originálního, jako se mu to například povedlo předloni s The End of the F***ing World.

Nepřehlédněte: TOP 9 premiér první poloviny ledna
 

První trailer bohužel působí až příliš jako všední televizní seriál ze střední školy, kde bude banda teenagerů vylévat své tajné strasti „stárnoucímu“ Asu Butterfieldovi (Hugo a jeho velý objev), zatímco on je tajně zamilován do největší drsňačky na škole. Upoutávku zachraňuje především sexuální terapeutka v podání Gillian Anderson (Akta X), která v těch několika málo scénách dokáže zlepšit jinak neutrální dojmy z obyčejné, avšak nadstandardně sestříhané seriálové upoutávky.

Upřímně doufám, že se Netflix tímto trailer snaží zaujmout masy potencionálních diváků a že výsledný seriál bude trochu jiný, než jak předkládá ukázka. Zda trailer klamal tělem, se budete moci dozvědět již 11.1. První řada bude mít 8 čtyřicetiminutových epizod. V galerii si můžete prohlédnout první plakát a screeny z traileru.

Zdroje: TVLine

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu