Turn Up Charlie: Idris Elba na prvních fotkách

Zobrazit dalších 7 obrázků
Po Lutherovi zazáří Idris Elba v dalším seriálu, známe datum premiéry!

Netflix letos rozjede nejvíc nových titulů za celé své streamovací působení a jedním z nich je i komedie Turn Up CharlieIdrisem Elbou (Luther) v hlavní roli. Osmidílná komedie bude pojednávat o starém mládenci, nepříliš úspěšném DJ, který začne novou kariéru coby „chůva“ problematické 11leté dcery jeho superúspěšného nejlepšího kamaráda.

Žebříček TOP 15 nejočekávanějších seriálů roku 2019
 

Krom hlavní role se Idris Elba podílel i na scénáři a je jedním z výkonných producentů projektu. Dále si v seriálu zahrají spíše méně známí herci: Angela Griffin (Coronation Street), Guz Khan (Borderline), Jocelyn Jee Esein (Upstart Crow), Jade Anouka (Trauma), Cameron King (Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti) a Dustin Demri-Burns (Špión, který mi dal kopačky). Režie se ujme Matt Lipsey, který natočil seriál Sick Note nebo snímek Přištižen při činu. Premiéry se dočkáme 15.3.

V galerii si můžete prohlédnout první promo fotografie. Žádný trailer zatím uveřejněný nebyl. O dalších informacích vás budeme průběžně informovat. Níže si můžete pustit, jak to jde Elbovi s opravdovým mixážím pultem. 

Zdroje: Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu