TOP 10 nejsledovanějších seriálů roku 2018

Zobrazit dalších 11 obrázků
Pojďme se nyní podívat očima jednoduchých a všeříkajících čísel, o které televizní seriály je v USA největší zájem.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8
  9. Kapitola č.9
  10. Kapitola č.10

Rok s osmičkou na konci je úspěšně za námi a s nástupem devítky se pomalu ale jistě blížíme ke konci druhé dekády 21. století. Nadešel tak čas na bilancování divácky nejúspěšnějších projektů. Jak už je v podobných žebříčcích zvykem, neočekávejte, že na úplném vrcholu divácké přízně naleznete kritiky opěvované a cenami ovenčené seriály. Spíše se jedná o přímočaré, jednoduché jednohubky, které běžnému konzumentovi prostě a jednoduše chutnají.

TOP 5 největších seriálových kontroverzí roku 2018
 

Vypovídací hodnotu celého žebříčku poněkud sráží skutečnost, že streamovací giganti jako Netflix, Hulu nebo Amazon nezveřejňují své žebříčky sledovanosti a obecně nemají příliš velkou potřebu se ke sledování svých seriálu vyjadřovat. Proto zde logicky nebudou zahrnuti. Budeme si tak muset vystačit ze starými dobrými televizními seriály a kabelovkou, která je ale logicky kvůli počtu platících diváků vůči velkým televizním kolosům v nevýhodě.

10. Bull – 13,51 milionů diváků

Dramata ze soudní síně jsou hned vedle těch lékařských snad nejvděčnějších tématem hollywodských scenáristů. Není se příliš čemu divit, pohled na život společenských elit vždycky přitahoval pozornost davů. I to je částečně důvod úspěchu dramatu Bull od stanice CBS, které sleduje práci konzultantské firmy specializující se na výběr soudní poroty a konzultace ohledně volby správné strategie v soudním líčení. Navzdory kritice, která seriál odepsala jako povrchní a nezajímavý, jsou diváci u televizí očividně jiného názoru.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu