Živí mrtví: Šeptači nabídnou děs a brutalitu

Zobrazit další 1 obrázek
Další důvod, proč začít sledovat tento čím dál lepší seriál! 

Pozor, článek obsahuje spoiler k 9. řadě.

Poslední epizoda Živých mrtvých nás blíže seznámila s novými záporáky - Šeptači. Partou skoro divochů, kteří nosí masky z kuže svých obětí, aby splynuli se zombíky. Právě díky tomuto novému tématu se seriál znovu vrátil k hororovým kořenům, což je vážně skvělé osvěžení. A protože se s nimi setkáme už za necelý měsíc znovu, pojďme si k nim řici několik novinek. Showrunnerka Angela Kang se rozmluvila, na co se můžeme těšit.

Živí mrtví: Nové díly nabídnou mnohá překvapení
 

Zbytek nové řady se více ponoří do příběhu těchto záporáků a více budeme zkoumat jejich zvrácený a často i brutální styl života. A děsu pravděpodobně nijak neubude. Ten bude zprostředkován především skze hlavní hrdiny, kteří budou čelit zcela nové hrozbě. A protože s ničím podobným se nikdy nesetkali, budou muset vyřešit, jak se s tímto problémem vypořádají.

Zároveň showrunnerka znovu láká na vůdkyni Šeptačů a nového hlavního záporáka, Alphu. Tu si zahraje Samantha Morton (Minority Report), která je (prý) naprosto báječná a velmi pravděpodobně se dočkáme příjemné charakterní změny oproti egoistickému Neganovi. Právě skrze ní se dozvíme, jak tito lidé přemýšlí a přežívají v tomto zvráceném světě. Už se taky nemůžete dočkat?

Zdroj: Comicbook

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu