Hra o trůny: "Chceme seriál bez trailerů," tvrdí tvůrci

Zobrazit dalších 5 obrázků
Kdyby vše bylo jen na tvůrcích Hry o trůny, Davidovi a Danovi, žádné trailery by nebyly.

Fanoušci seriálu Hra o trůny už nedočkavě vyhlížejí první plnohodnotný trailer na závěrečnou 8. řadu. Před několika dny HBO zveřejnilo teaser z krypt Zimohradu, v rámci kterého oznámilo také datum premiéry, viz níže. Tvůrci seriálu, David Banioff a Dan Weiss, se teď však nechali slyšet, že kdyby to stálo jen na nich, žádné ukázky by se fanoušci možná nedočkali.

Hra o trůny: 7 slavných, které jste v seriálu nepostřehli
 

"Přál bych si, aby nebyly žádné tráilery. Chtěl bych někomu jednoduše říct: Věr mi, podívej se na to," řekl Dan Weiss. David Benioff dodal, že kdyby nebyly žádné trailery, mohl by mít divák kompletně svěží zážitek. Nemusíte se však bát. Trailer bude. Když prý totiž oba tvůrci vyrazili se svými dětmi na film Ready Player One, zhlédli trailer na Westworld. Byli tak ohromeni, že je to utvrdilo v tom, že by trailer měli udělat. Kdy se však traileru dočkáme, toť otázka.

Oba showrunnery si můžete prohlédnout v galerii na několika zákulisních fotkách z natáčení seriálu.

Zdroj: EW

Galerie

Komentáře 1

PhoenixCZ | 18.01.2019 08:46
Trailery jsou pro prvotní filmy ... u seriálů a více dílných filmů je to celkem zbytečný. Hra o trůny je tak úspěšný seriál, že by nepotřebovala ani ty dva zveřejněné teasery či jakoukoliv větší propagaci, natož trailer. Navíc v nich ukáží to nejlepší a pak je divák tím "průměrným zbytkem" zklamán, protože je nahajpovaný tím trailerem a automaticky bere, že celé epizody budou stejného rázu. Opravdu nevím jestli se na trailer podívám... ale jinak souhlas s Davidem a Danem.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu