Přátelé: Jennifer Aniston odhalila, KDO stojí v cestě oživení seriálu

Zobrazit dalších 9 obrázků
Hlavní aktérky seriálu Přátelé by měly z obnovy radost, ale hlavní aktéři...

Jennifer Aniston, představitelka Rachel Greenové z legendárního sitcomu Přátelé, se netají tím, že kdyby dostala možnost hrát v seriálu znovu, šla by do toho po hlavě. Tvůrci se však již několikrát nechali slyšet, že z jejich pera žádná obnova seriálu nevzejde. Řekli prostě jasné a kategorické ne (jejich odůvodnění čtěte v odkazu níže). David Crane a Marta Kauffman však nejsou jediní, kdo se staví proti.

Přátelé: Tvůrce vynesl verdikt nad obnovou seriálu
 

"Víte, my holky vždycky říkáme, že bychom to dělaly strašně rády znovu, ale kluci jsou pro tuto ideu z nějakého důvodu o poznání méně nadšení," řekla před několika týdny herečka s talk show Jamese Cordena.

"Nevím, jak by přestavění Přátelé vypadali dnes, ale nikdy nevíte. Tolik seriálů bylo úspěšně obnoveno. Vím, že Matt LeBlanc už na oživení nechce být dotazován, ale možná bychom ho k tomu zvládli přemluvit," řekla v jiném rozhovoru loni v létě.

Matt LeBlanc, představitel Joeyho, osvětlil své důvody takto: "Nikdo nechce vidět Joeyho na kolonoskopii. Ten seriál byl zasazen do životní etapy, kdy jste po škole, ale skutečný život vám ještě nezačal, a když se zamyslíte nad koncem Přátel, jejich skutečný život už začal. Rachel a Ross se dali dohromady, Monica a Chandler se přestěhovali se svými dětmi na předměstí, Phoebe a Mike se vzali a Joey si šel svou vlastní cestou. Byla to doba, která stála na systému vzájemné emocionální podpory - to je to, o čem ta show byla. Co by bylo potom? Úplně jiný seriál."

V galerii si prohlédněte sérii sérii fotek z natáčení.

Zdroj: Cosmopolitan

Galerie

Komentáře 2

fanda a moje banda | 06.02.2019 20:23
nejlepší serial na světě.......

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu