Riverdale: Spin-off obsadil starou známou

Zobrazit dalších 16 obrázků
Koho z Riverdale uvidíme v připravovaném muzikálovém spin-offu?

Když jsme vás nedávno informovali o chystaném spin-offu teenage seriálu Riverdale, tak jsem ani netušil, že tvoření titulního obrázku k článku bude prorokovat nadcházející casting. Charakter Josie jsem vybral na titulku kvůli jejímu hudebnímu založení, avšak nyní se právě tento charakter stal pojítkem mezi Riverdale a muzikálovým spin-offem Katy Keene.

Riverdale: Připravuje se spin-off
 

Do pilotní epizody byla totiž obsazena herečka Ashleigh Murray, která si tak postavu z Josie McCoy zahraje ve dvou adaptacích Archieho komiksů zároveň. Crossovery mezi těmito dvěma tituly zatím nepřichází v úvahu, jelikož prezident stanice CW Mark Pedowtiz oznámil, že seriál Katy Keene se bude odehrávat několik let po dění v Riverdale. Pokud se tak ve spin-offu časem objeví i další postavy z Riverdale, tak jedině v jejich dospělé verzi.

Na scénáři k pilotní epizodě pracuje tvůrce Riverdale Roberto Aguirre-Sacasa spolu se scenáristou Michaelem Grassim (Supergirl, Riverdale). Oba budou Katy Keene i produkovat. Zatím je oznámena pouze pilotní epizoda, po které se stanice CW rozhodne, zda dá zelenou plnohodnotné sezóně. O dalších informacích vás budeme průběžně informovat. Níže si můžete pustit promo video ke 13. epizodě třetí řady Riverdale, která si odbyde premiéru 27.2.

V galerii si můžete prohlédnout jak seriálovou, tak komiksovou podobu Josie McCoy.

Zdroje: TVLine

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu