Lake Success: Jake Gyllenhaal kašle na rodinu a vyráží hledat školní lásku

HBO nabídne filmovou hranou románového dramatu.

HBO bere svou seriálovou tvorbu velmi vážně a tak do svých projektů obsazuje hvězdy nejvyšší zářivosti. To platí i pro chystanou seriálovou adaptaci knižního hitu Lake Success.

V ní si totiž hlavní roli zahraje na Oscara nominovaný Jake Gyllenhaal (navíc se ujme produkce). Konkrétně ztvární Barryho Cohena, který opustí svou rodinu a prestižní zaměstnání, aby se napříč zemí vydal autobusem hledat svou lásku z vysoké školy a měl tak šanci na pravé štěstí. Mezitím jeho žena Seema bojuje s výchovou jejich autistického syna a situace se ještě víc zkomplikuje, když si i ona začne nový vztah.

Knihu napsal Gary Shteyngart a stala se nejen bestsellerem, ale také se dočkala velmi pozitivního přijetí ze strany recenzentů. 

Není tak divu, že Jake nabídku na roli přijal:

"Garyho román je nádherně napsanou studií charakteru, která se zaměřuje na hloubku lidské rozpolcenosti a komplikovanosti a staví se proti aktuálnímu vývoji Ameriky. Jsme nadšení z toho, že se spojíme s HBO, které je domovem velmi vzrušujícího a oceňovaného prémiového obsahu a to už více než dvě dekády."

Scénář napíší autor předlohy Shteyngart společně s Tomem Spezialym. Zatím není jasné, kolik epizod bude Lake Success mít, ale půjde o uzavřenou minisérii. 

Kdy se začne natáčet nebo, kdy bychom se mohli dočkat premiéry, to zatím oznámeno nebylo.

Zdroj: Deadline

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu