Hra o trůny 8: Trailer na druhou epizodu a dvojitý pohled pod pokličku té první

Hra o trůny 8: Trailer na druhou epizodu a dvojitý pohled pod pokličku té první | Fandíme seriálům
Tvůrci vás v dohromady asi půlhodině záběrů nechají nahlédnout důkladně pod pokličku první epizody závěrečné řady Game of Thrones.

První epizoda finální řady Hry o trůny je za námi. Hrdinové se scházejí na Winterfellu a jak ukazuje trailer na tu druhou, tenhle trend bude pokračovat. Čerstvě dorazil problematický Jaime Lannister, Tormund a spol. přinášejí špatné zprávy a v patách je jim armáda mrtvých. Pod trailerem pak najdete ještě dvě videa, ve kterých tvůrci rozebírají první epizodu.

První ze dvou zveřejněných videí se soustředí převážně na technickou část natáčení a ukazuje, jakým peklem si občas musí všichni přítomní na place projít. Seznámíme se například s procesem vytváření efektu zaražené sekery v obličeji, hořícího znaku bílých chodců s živým komparzistou uprostřed nebo létání na drakovi, které se alespoň Kitu Haringtonovi podle všeho příliš nezamlouvalo.

Druhé nám nabízí pohled na epizodu z hlediska scenáristy. Dozvíme se tu více detailů o úvodní scéně, která funguje jako odraz začátku 1. řady, ale hlavně se tu hodně namluví na téma znovushledání starých známých postav jako jsou Jon či Arya a také prvních interakcí mezi navzájem nepředstavenými hráči typu Daenerys a Sam. Ale je toho mnohem víc, přesvědčte sami:

 

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu