Hra o trůny 8: Jsou tu tři nové upoutávky, krásný plakát a hromada fotek

Zobrazit dalších 17 obrázků
Necelé dva týdny před premiérou se objevila nová videa s novými záběry z finální řady seriálu.

Od vysílání prvního dílu 8. řady Hry o trůny nás dělí už ani ne čtrnáct dní a HBO na marketing evidentně příliš mnoho peněz nevyhodilo. Z poslední sezony jsme prozatím viděli pouze jediný pořádný trailer a na další bychom už touto dobou asi čekali marně. Nikdo se ale stanici nemůže divit. Hra o trůny je bezpochyby nejočekávanější televizní událostí roku a i kdyby se reklamní tým rozhodl neuveřejnit byť jedinou upoutávku, sledovanost by i přesto nejspíš lámala rekordy. Alespoň několika nových záběrů z velkého finále jsme se však dočkali díky dvěma novým krátkým spotům. 

Hned na začátku slyšíme Tyriona (Peter Dinklage) říkat: „Musíme bojovat společně, nebo zemřeme!“. Jak ale o pár sekund později naznačuje záběr na Daenerys (Emilia Clarke) zírající do ohně zády k Jonovi (Kit Harington), spolupráce by po zjištění Jonova pravého původu nemusela být zrovna procházkou růžovým sadem. Krátkého pohledu se nám dostane i na Tyriona, Varyse (Conleth Hill) a sera Davose (Liam Cunnigham) sledující přílet Daenerysiných draků a zdaleka nejvíce nového materiálu ukazuje spot z bitvy o Zimohrad.

Také druhá ukázka kombinuje staré záběry s novými. Vypadá to, že vidíme první shledání Aryy a Jona, Sam mluví o tom, jak dlouhou cestu všichni ušli, Jon pro změnu o tom, že přežití Westerosu je v jejich rukou. Tábor u Zimohradu je masivní a vzhledem k tomu, že se Varys, Tyrion a Davos při pohledu na letícího draka diví, dost možná na něm sedí Jon. Máme tu nový pohled na Neposkvrněné na Zimohradu a Jamie mluví o tom, že v očekávaném boji nejde o to, koho politicky podporujete, ale o hole přežití.

Krom spotů se objevila také sada nových fotek (převážně z první epizody), které potvrzují, že 8. řada se na úvod bude soustředit na velké setkání a plánování na Zimohradu. Objevily se také nový plakát a promo spot, které ukazují hrdiny zmrzlé a Zimohrad vydrancovaný. Možná jde o nějakou Branovu vizi, možná je to jen líbivý propagační materiál. Že by nám HBO v traileru ukázalo, jak armáda mrtvých všechno zničila, to moc pravděpodobně nepůsobí.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu