The Deuce: Poslední řada má datum premiéry

Zobrazit dalších 9 obrázků
HBO se loučí s dalším ze svých zajetých seriálů.

Drama The Deuce: Špína Manhattanu, které vypráví  o legalizaci a vzestupu pornoprůmyslu od počátku 70. let, se dočká už jen jedné série. Třetí osmidílná sezóna si odbyde premiéru 9. 9. Datum premiéry zveřejnila stanice HBO ve tweetu s krátkým videem s videokazetou, které odhalilo datum premiéry a signalizuje zasazení příběhu do 80. let.

Dracula od tvůrců seriálového Sherlocka se představuje na prvních fotografiích
 

HBO již dříve informovalo, že třetí série bude pro seriál poslední. K titulním rolím Jamese Franca, Maggie Gyllenhaal (Temný rytíř) a Mustafy Shakira (Luke Cage) se přidávají David Krumholtz (Deset důvodů, proč tě nenávidím), Daniel Sauli (Rodina Sopránů), Sepideh Moafi (Notorious) a Olivia Luccardi (Orange Is the New Black), kteří po vedlejších úlohách v první řadě dostanou ve třetí sérii více prostoru.

Seriál se dočkal několika nominací na televizní ceny včetně Zlatého glóbu pro Maggie Gyllenhaal, avšak žádnou z nich neproměnil. První dvě řady The Deuce vysílala stanice HBO v neděli večer (u nás v pondělí v ranních hodinách), třetí řada se ovšem přesune na pondělní večery. Trailer ke třetí sezóně zatím zveřejněn nebyl.

Zdroj: Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu