Sherlock: 5. řada podle Martina Freemana nepůsobí moc pravděpodobně

Sherlock: 5. řada podle Martina Freemana nepůsobí moc pravděpodobně | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jak vypadá budoucnost světového fenoménu s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem v hlavních rolích?

Seriál stanice BBCSherlock, od tvůrců Stevena Moffata a Marka Gatisse s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem v hlavních rolích je obrovský fenomén. Před více než dvěma lety byla odvysílána čtvrtá, zatím poslední, řada. A diváky nebyla přijata nejlépe. Martin Freeman se již dříve vyjádřil, že neví, zda se do seriálu chce vůbec vrátit. Nedávno s ním proběhl rozhovor, kde je hercova odpověď na budoucnost seriálu daleko obsáhlejší.

Občas jsme se scenáristy Markem a Stevenem a s Benedictem hovořili o Sherlockovi. Všichni máme štěstí a můžeme pracovat na projektech, která nás baví a zajímají. Nicméně si uvědomujeme, čím Sherlock je. Darovanému koni na zuby nekoukej, seriály jako Sherlock lidé nemají ve svých životech příliš často. Je to obrovský celosvětový hit a přesahuje vše, co jsme si kdy mohli představit,“ vyjadřuje se Martin Freemen k celému seriálu.

Způsob, jakým poslední série skončila, není definitivní konec, ale rozhodně jde o středník či stopku. Pauzu. Necítím, že bychom se mohli ukázat příští rok a říct: ‚Ahojte, jsme zpět.‘ Nebylo to definitivní finále, ale pravdou je, že já ani Ben to s jistotou nevíme. My seriál nepíšeme. Jsem velký zastánce možnosti ukončit něco, když člověk sám chce. Možná scenáristé sdělili, co chtěli sdělit a odešli z pódia. A tím to hasne.“

Pokud bude opravdu něco speciálního, něco, co bude zajímavé, myslím si, že budeme uvažovat o pokračování,“ říká dál Martin. „Sherlock byla vždy událost. Každou sérii jsme natočili jen 3 epizody. Nemůžeme přijít s něčím, co bude docela dobré. Musí to být opravdu ‚něco‘. Je to prostě takový druh seriálu.“

Naděje na pokračování rozhodně je, ale Moffat a Gatiss by ze sebe museli vymáčknout to nejlepší. Nám nezbývá nic, než čekat, jak se situace v příštích letech vyvine, Chtěli byste další sérii?

Zdroj: Collider

Galerie

Komentáře 6

Martina | 21.08.2019 19:54
Rozhodně. Miluju Sherlocka a Watsona. Hrozně moc bych chtěla další sérii. Myslím, že by to spousta diváků ocenila. Neznám moc lidí, kteří by neměli rádi Sherlocka, takže doufám že bude.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu