The Spy: Sacha Baron Cohen přechází od komedie ke dramatu

The Spy: Sacha Baron Cohen přechází od komedie ke dramatu | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Světoznámý komik nasadí vážnou tvář.

Magnet na kontroverzní témata a komiediální herec s velmi unikátním smyslem pro humor, Sacha Baron Cohen, je známý předeším pro své výstřední role ve svých, ehm, výstředních filmech a seriálech. V jeho filmografii najdeme satirické kusy,  jako jsou Diktátor nebo Borat, nebo zcela vyšinuté a bláznivé komedie typu Grimsbyho. Tentokrát ale zkusí ukázat zcela vážnou tvář.

Herce zrekrutoval Netflix pro svůj dlouho připravovaný seriál The Spy, jehož trailer nedávno vyšel, a najdete ho přiložený níže pod článkem. Jedná se o příběh špinona, který dostane za úkol získávat tajná vládní tajemství. Kvůli dvojím životu se ovšem jeho tajná identita začne mísit s jeho osobním životem, ve kterém žije s manželkou a dítětem. Práce má bohužel přednost, takže hlavní postava začne svádět duševní zápas o to, jak své zcela rozdílné životy dostatečně vyvážit. A tento úkol bude, jak správně tušíte, právě na Cohenovi. 

Celý koncept pochází z hlavy scenáristy a režiséra Gideona Raffa (Homeland), který se při vymýšlení příběhu nechal inspirovat skutečnými událostmi. Doufejme tedy, že z původní události vybral ty nejzajímavější témata, které vložil i do tohoto šestidílného seriálu. Samotný trailer totiž neslibuje mnoho neokoukaného, i když po technické stránce není špatný. Snad ve výsledku přinese něco více, než předvídatelné charakterní drama ze života špiona, tak či tak by ale mohlo jít o pozoruhodný artikl, už jen kvůli Cohenovi ve vážné poloze. Tak ať nám předvede něco, co ze slušně vypadajícího seriálu, udělá výjimečný seriál.

Nicméně, co na trailer říkáte vy? V galerii si můžete připomenout Sachovy předchozí role.

Zdroj: Slashfilm

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu