Marianne: Světově vypadající hororová série pro Netflix přichází z Evropy

Marianne: Světově vypadající hororová série pro Netflix přichází z Evropy | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Po německém Dark se Netflix vytasí s francouzským hororovým seriálem, který děsí už pouhým trailerem.

Na druhou řadu antologické série The Haunting s názvem The Haunting of Bly Manor si fanoušci hororů budou muset počkat až do příštího roku. Netflix ovšem nenechal nic náhodě a na 13. 9. přichystal premiéru hororového seriálu Marianne pocházejícího z Francie.

Ghoul: Hororová minisérie od Netflixu v prvním traileru
 

Trailer, který si můžete přehrát níže, se povedl na výbornou. Zběsilý střih s děsuplnými výjevy, nervy drásající hudební podkres a sympatická francouzská herečka v hlavní roli. Prezentovaný materiál rozhodně nepůsobí laciným dojmem a já bych se po zhlédnutí ukázky vůbec nedivil, kdyby se na nás v polovině září vyřítil povedený hororový kousek nešetřící násilím a brutalitou.  

Hlavní hrdinkou je slavná spisovatelka Emma, která zjistí, že se její strašidelné příběhy stávají skutečností. Vypraví se do svého rodného města, kde je nucena čelit démonovi, který ji děsil v dětských snech a inspiroval ji v jejím psaní. Úhlavním nepřítelem je starodávná čarodějnice Marianne, která v naší realitě nabere podobu strašidelné stařenky. Seriál bude mít osm hodinových epizod.

Protagonistku ztvární Victoire Du Bois, která si zahrála vedlejší roli v Dej mi své jméno. V dalších rolích se představí Lucie Boujenah (Edmund), Alban Lenoir (Rozsévač) a Tiphaine Daviot (Zone Blanche). Marianne natočil režisér francouzských seriálů T.A.N.K a Lazy Company Samuel Bodin. Seriál je kompletně namluven ve francouzském jazyce.

Zdroj: ComingSoon, Netflix

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu