Criminal: Nový seriál se soustředí na vyšetřování zločinu napříč Evropou. Tady je trailer

Zobrazit dalších 14 obrázků
Kriminální seriál z prostředí policejních výslechů slibuje mezinárodní případy i obsazení, v čele s Davidem Tennantem.

Nedávno jsme vás informovali o francouzské hororové minisérii Marianne, která přistane na Netflixu v průběhu září, evropských titulů má ovšem v rukávu streamovací gigant ještě víc. Ambiciózní kriminální drama Criminal bude sledovat dvanáct policejních výslechů ve čtyřech evropských zemích, které probíhají výhradně formou rozhovoru na policejních stanicích. Další zajímavostí je, že jednotlivé epizody natočili režiséři z různých koutů světa a obsazení tvoří herci několika evropských národností.

World On Fire: Trailer představuje v Česku natáčený válečný seriál britské BBC
 

Criminal se zaměří na psychologický konflikt mezi policejním vyšetřovatelem a podezřelým ve výslechové místnosti. Seriál představí dvanáct kriminálních případů, které budou probíhat v Německu, Velké Británii, Francii a Španělsku. Herecké obsazení je zde opravdu rozsáhlé, mezi nejvýraznější tváře patří Inma Cuesta (Všichni to vědí), Emma Suárez (Julieta), Jérémie Renier (Saint Laurent), Laurent Lucas (Raw) a David Tennant (Good Omens).

Showrunnery seriálu jsou Jim Field Smith (Wrecked) a George Kay (Killing Eve). O režii se postarali Frederic Mermoud (Moka), Oliver Hirschbiegel (Pád třetí říše), Mariano Barroso (Todas las mujeres) a již zmiňovaný Jim Field Smith. Minutový trailer bohužel mnoho lákadel nenabízí a pouze představuje originální pojetí, které vábí na rozsáhlý casting a pohled na různorodé policejní výslechy zasazené do prostředí několika evropských států. Premiéra je nastavena na 20. 9.

Zdroj: Slashfilm

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu