Daybreak: Mad Max pro teenegery v prvním pořádném traileru

Zobrazit dalších 11 obrázků
Jak by to vypadalo, kdyby apokalypsa vrhla svět do náručí teenagerů?

Daybreak se odehrává ve slunečné Kalifornii, která nedávno podlehla nukleární apokalypse, díky které se všichni dospěláci proměnili v nemyslící zombies. Celá oblast se tedy ocitla pod kontrolou teenagerů, kteří vytvořili řadu různých gangů od roztleskávaček přes fotbalisty až po klasické nerdy. Hrdinou seriálu je sedmnáctiletý Josh, který se v tomto šíleném světě snaží přežít a samozřejmě také najít svou životní lásku. V tomto úkolu mu pak pomáhá jeho prapodivná skupina kamarádů.

Za desetidílným seriálem stojí Brad Peyton (San Andreas) a Aron Eli Coleite (Hrdinové). V hlavních rolích se pak můžeme těšit na Colina Forda (Koupili jsme ZOO), Matthewa Brodericka (Volný den Ferrise Buellera), Austina Crutea (Booksmart), Alyviu Alyn Lind  nebo Sophie Simnett

Trailer ukazuje oproti zářijovému teaseru mnohem víc informací o samotném příběhu. Docela dobře se mu daří nalákat na zajímavé zasazení a originální premisu. Povedené jsou pak hlavně momenty, kdy postavy prolamují čtvrtou zeď a mluví přímo k divákům. Jinak však trailer nijak zvlášť nezaujme. Jak to dopadlo se budeme moct přesvědčit už 24. 10., kdy si seriál odbyde premiéru.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu