Pearson: Další rána pro fandy Kravaťáků, spin-off byl zrušen po jedné řadě

Pearson: Další rána pro fandy Kravaťáků, spin-off byl zrušen po jedné řadě | Fandíme seriálům
USA Network
USA Network pokračování spin-offu populárního právnického seriálu neschválila.

V září devátou řadou skončila oblíbená právnické série Suits/Kravaťáci, ale její fandové se dočkali určité útěchy v podobě spin-offu nazvaného Pearson, jehož hlavní postavou byla Jessica Pearson (Gina Torres).

Aby milovníci Kravaťáků lépe zvládali konec jejich oblíbené série, začal spin-off v podobnou dobu jako Kravaťáci a to v červenci tohoto roku. 

Ovšem, nyní přišla špatná zpráva, stanice USA Network seriál Pearson po první řadě zrušila, druhá nebude. Což nakonec není takovým překvapením, zatímco poslední řada Suits měla sledovanost kolem milionu lidí, Pearson byl zhruba a polovině. To byl pro stanici USA Network neuspokojivý výsledek, vlastně se jedná o její nejméně sledovaný původní seriál. 

To bylo pro mnohé překvapením s ohledem na popularitu Jessicy Pearson, ovšem na vině mohlo být to, že seriál Pearson byl poměrně temný a stylově dost odlišný od Kravaťáků. Navíc se odehrával v jiném městě a s úplně jinými postavami, což také mohlo sehrát svou roli. 

Ale ať už je důvod jakýkoliv, tak druhá řada jednoduše nebude a fandové Suits se budou muset s universem rozloučit. Alespoň na nějakou dobu, než někoho napadne, že uzrála dobra na reboot/restart/remake.

Zdroj: Deadline

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu