Lisey’s Story: Dane DeHaan posiluje hvězdné obsazení.

Lisey’s Story: Dane DeHaan posiluje hvězdné obsazení. | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Adaptace novely Stephena Kinga přidává další silné jméno k již tak prestižnímu hereckému obsazení.

AppleTV+ je oficiálně součástí streamovacího světa. Její dlouho očekávaný rozjezd na začátku listopadu přinesl první sadu očekávaných seriálů jako jsou The Morning Show, Dickinson nebo See. Názory kritiků na první vlnu zůstávají poněkud rozporuplné, nicméně to Apple neodradilo od toho, aby minimálně u první dvou dal zelenou druhé sérii. To ale nebude ani zdaleka to jediné, co streamovací služba připravuje. Dalším zajímavým projektem je minisérie Lisey’s Story. Ten od naší poslední zprávy nabírá čím dál zajímavější obsazení. K Julianne Moore se totiž postupně přidal Clive Owen (Sin City) a nyní nově i Dane DeHaan (Amazing Spiderman 2), který by měl ztvárnit Jima Dooleyho, velkého fanouška tragicky zesnulého autora.

Příběh se bude točit kolem ženy, které před dvěma lety nečekaně zemřel manžel. Nyní dva roky po tragické události cítí Lisey (Moore) po pětadvacetiletém manželství velkou prázdnotu. Tu “vyplní” série nadpřirozených událostí, které ji vezmou do světa, ve kterém se dozví pravdu o osobním a profesionálním životě svého manžela. O událostech, na které se raději rozhodla zapomenout.

Na datum premiéry stále ještě čekáme. Víme pouze to, že se stále ještě ani nezačalo natáčet. O dalších informacích vás budeme samozřejmě informovat.

Zdroj: Comingsoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu