O kolik peněz přišel Disney, protože před Vánoci nenabídl hračky "Baby Yoda"

O kolik peněz přišel Disney, protože před Vánoci nenabídl hračky "Baby Yoda" | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit dalších 29 obrázků
Odhady ukázaly, kolik peněz tratila společnost, když nenabídla hračky s oblíbenou postavou v předvánočním čase.

Seriál The Mandalorian streamovací služby Disney+ se povedl. O tom svědčí profesionální recenze i hodnocení fanoušků. Popularita série z Hvězdných válek roste a roste a velkou zásluhu na tom má i postava, která se neoficiálně nazývá Baby Yoda, což je "padesáletiletý capart" pocházející ze stejného národa jako velmistr Řádu Jedi Yoda

The Mandalorian: Víme, kdy se nejroztomilejší postava Star Wars objeví příště?
 

Bez ohledu na jeho obrovskou popularitu Disney zatím nenabídl oficiální předměty inspirované Baby Yodou, což je rozhodně nečekaný krok s ohledem na to, že před Vánoci by určitě šly "na dračku". To se ostatně potvrdilo, objevily se neoficiální hračky, které se prodávaly jako na běžícím páse. 

Je tak jasné, že Disney přišel o nemalé peníze a podle odhadů analytiků jde o částku minimálně 2,7 milionů dolarů a to ještě někteří experti věří, že je to hodně skromný odhad. 

Disney aktuálně umožňuje předobjednat si různé předměty s Baby Yodou (společnost používá jednodušší jméno a to "The Child"), ale budou dostupné až v řádu měsíců.

Asi vás napadne, jaký důvod měl Disney, aby se připravil o nemalou částku (i když pro Disneyho jsou necelé tři miliony bez přehánění drobné) a odpověď je jednoduchá, firma chtěla, aby byla postava překvapením, jejím záměrem bylo, aby lidé při sledování seriálu byli mile zaskočeni, až se objeví to malé ušaté roztomilé stvoření. Což bezesporu vyšlo. 

Pro Disneyho to očividně bylo důležitější, než peníze z předvánočního prodeje hraček a dalších předmětů a dá se tušit, že i když budou oficiální seriálové suvenýry s Baby Yodou k dispozici za poměrně dlouhou dobu, stejně na nich společnost vydělá nemalé sumy.

Zdroj: CNBC

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Kamila | 28.12.2019 03:08
To je diskutabilní, protože většina těch, co by ho chtěla na Vánoce, si ho beztak koupí i v červnu kdy má konečně jít do prodeje, na to je moc cute aby tomu někdo odolal. :)
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu