Carnival Row: Orlando Bloom potvrdil, že natáčení fantasy seriálu je v Praze přerušeno

Carnival Row: Orlando Bloom potvrdil, že natáčení fantasy seriálu je v Praze přerušeno | Fandíme seriálům
Amazon Prime
Zobrazit dalších 29 obrázků
Další "obětí" koronaviru je fantasy série od Amazonu.

Zatímco v Číně je epidemie koronaviru zřejmě na ústupu v Evropě naopak případů (a tím pádem i opatření) přibývá. To nepřekvapivě vede k tomu, že vznikají problémy v případě natáčení různých filmových a seriálových projektů. Své o tom ví například Mission: Impossible 7, která se měla natáčet v Benátkách, případně marvelovská série Falcon & Winter Soldier, jejíž natáčení v Čechách bylo předčasně ukončeno a štáb a herci byli povoláni do Atlanty. 

Carnival Row: V Česku natáčený seriál už má rozvrženou 3. a 4. řadu
 

A tím to samozřejmě nekončí, další "obětí" koronaviru je fantasy seriál Carnival Row pro streamovací službu Amazon Prime. I první řada se natáčela v České republice a očividně byli tvůrci spokojeni, protože se vrátili i v případě druhé řady. Ale s ohledem na zhoršující se situaci v České republice byla produkce zastavena. Oznámil to sám Orlando Bloom, který ztvárňuje jednu z hlavních rolí:

"Loučíme se s tím, že se vracíme domů, abychom šli do karantény. Vracíme se domů do [Spojených] států, tedy minimálně já se vracím do Států, protože to chceme stihnout dříve, než [celé USA] skončí v karanténě. Všem posíláme spoustu lásky a dávejte na sebe pozor... Vlastně to působí opravdu šíleně, celá ta věc kolem koronaviru, ale udělejte správnou věc pro sebe a vaši rodinu a buďte opatrní. Za pár týdnů to porazíme."

Zatím není jasné, jak výrazně to ovlivní produkci a jelikož nebylo stanoveno datum premiéry, tak se tvůrci nemusejí případně omlouvat s tím, že možná dojde ke zpoždění uvedení.

  • Aktualizovaný přehled dopadů koronaviru na filmový svět najdete zde

Zdroj: Deadline

Foto: Amazon

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu