Penny Dreadful: Natalie Dormer nahradila Evu Green, ale trailery jsou stále démonické

Penny Dreadful: Natalie Dormer nahradila Evu Green, ale trailery jsou stále démonické | Fandíme seriálům
Showtime
Zobrazit dalších 11 obrázků
Nové upoutávky vrhají více světla na blížící se spin-off Penny Dreadful.

Hororové drama Penny Dreadful od stanice Showtime se televizním divákům představilo v roce 2014. Seriál vyprávěl temné příběhy, kde bojovaly klasické literární postavy jako třeba Victor Frankenstein nebo Dorian Gray proti nadpřirozeným hrozbám. Série se mohla opřít o jména jako Josh Hartnett, Eva Green nebo Timothy Dalton. Všechny tři řady se odehrávaly ve viktoriánské Anglii a fanoušci se můžou těšit na spin-off, na který dorazily nové upoutávky. Penny Dreadful: City of Angels diváky tentokrát zavede do Los Angeles roku 1938. Jestli změna prostředí seriálu prospěje, si zatím podle trailerů nejsem moc jist.

Penny Dreadful: City of Angels - Promo na hororový seriál slibuje rituální vraždy, nacisty i rasovou válku
 

V čele City of Angeles stojí uhrančivá Natalie Dormer ze Hry o trůny nebo Tudorovců. Ztělesní labužnicky zlou Magdu, démona, jenž dokáže měnit podobu a je takovým agentem chaosu. V Los Angeles v těchto časech silně bují sociální a politické napětí. Když šokující vražda otřese městem, detektiv Tiago Vega se noří do epického příběhu, který odráží bohatou historii Los Angeles. Od stavby prvních dálnic města a jeho dlouhých tradic mexicko-amerického folklóru až po nebezpečné špionážní akce Třetí říše a vzestup rozhlasové evangelizace. Tiago a jeho rodina zarputile zápasí s mocnými silami, které jim hrozí, že je rozdělí.

Stejně jako u Penny Dreadfull, i za City of Angeles stojí tvůrce John Logan. Seriál bude mít osm epizod a připomínáme, že premiéra je stanovena na 26. 4..

Zdroje: Bloody Disgusting, IMDb

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu