Živí mrtví a Lovci duchů předčasně končí aktuální sezonu

Živí mrtví a Lovci duchů předčasně končí aktuální sezonu | Fandíme seriálům
AMC
Zobrazit dalších 11 obrázků
Seznam seriálů, jejichž fanoušci se v dohledné době nedočkají rozuzlení právě vysílaných řad, se rozšiřuje.

Už v nedávném článku jsme dopodrobna rozebírali, jak se vinou aktuálně probíhající pandemie onemocnění COVID-19 desítky seriálů v tuto dobu nedočkají závěru právě vysílaných řad, které zpravidla přinášejí podstatné rozuzlení dějových linek a nastavují kurz seriálu do budoucna. U některých seriálů jako jsou Malý Sheldon, Riverdale nebo propojený televizní vesmír Arrowverse, se s tím počítalo jako s hotovou záležitostí, u jiných však stále visí otazník. 

Natáčení velkých hollywoodských seriálů v Česku bude alespoň tři měsíce stát
 

Teď se však toto riziko stalo skutečností v případě dalších projektů, přičemž nechybí ani velké značky. Zejména se tedy bavíme o Živých mrtvých (The Walking Dead), kteří si měli finální epizodu desáté řady odbýt 12. 4. Premiéra byla však aktuálně odsunuta na neurčito. Jak už jste se mohli dočíst v dalším nedávném článku, odložení se netýká jen finále aktuální 10. řady hlavního seriálu, ale týká celého seriálového vesmíru, jmenovitě hlavně uvedení nové sérieThe Walking Dead: World Beyond

To samé pak platí i o seriálu Lovci duchů (Supernatural), v jejich případě se však neodsouvají na neurčito pouze finální epizoda, ale rovnou všechny, které dosud nebyly odvysílány. Štáb sice podle všeho stihl natočit ještě dalších pět dílů, uzavřena však byla oddělení, které se starají o postprodukci. Nakonec stojí za zmínku, že podobný osud potkal i seriály FBI a The Resident.

Zdroje: SlashFilm, TV Line

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu