The Stranger: O život jí usiluje psychopat, aniž by hrdinka thrilleru věděla proč - trailer

The Stranger: O život jí usiluje psychopat, aniž by hrdinka thrilleru věděla proč - trailer | Fandíme seriálům
Quibi
Zobrazit dalších 12 obrázků
Novinka mobilní streamovací platformy Quibi slibuje zážitek, který nažene husí kůži.

Před několika dny si odbyla premiéru nová streamovací služba Quibi, která se snaží přinést jakousi revoluci v konzumaci filmů, seriálů a dalších pořadů. Všechny její projekty jsou totiž rozložené na krátké, přibližně desetiminutové, kapitoly a funguje pouze na mobilních zařízeních. Jak už však zmiňovaly první zahraniční recenze, achillovou patou celé platformy se v tuto dobu zdá být hlavně nepříliš přesvědčivý obsah. To by se však mohlo již v blízké budoucnosti změnit. Quibi totiž na celý rok chystá velkou ofenzivu nových projektů, které by tento neduh mohly spravit. Alespoň trochu nadějně vypadá novinka The Stranger (kterou si ale nepleťe se stejně pojmenovaným letošním seriálem od Netflixu).

The Stranger: Jeden špatně zvolený pasažér může být osudným
 

Chystaný thriller vypráví příběh mladé řidičky Claire, která je nucena utíkat před záhadným psychopatickým pasažérem, který ji pronásleduje a vyhrožuje jí smrtí. Hlavní hrdinka však vůbec netuší proč. V hlavních rolích se objeví Maika Monroe (It Follows) a Dane DeHaan. Režie a scénáře se ujala Veena Sud (seriál The Killing).

Alespoň podle nového plnohodnotného traileru vypadá celý počin skutečně zajímavě, přičemž se zdá, že by mohl oplývat skutečně hutnou atmosférou a nemusely by mu chybět ani děsivější momenty. Minimálně samotný koncept je celkem poutavý. Premiéry se The Stranger na Quibi dočká už 13. 4. Na oficiální spuštění Quibi v Česku zatím čekám, ale jestli náhodou máte účet v americkém AppStore či Google Play, tak aplikaci nainstalujete a spustíte.

Zdroj: Bloody Disgusting

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu