Zpátky do školy: Pusťte si epizodu, ke které se herci po letech znovu sešli

Zpátky do školy: Pusťte si epizodu, ke které se herci po letech znovu sešli | Fandíme seriálům
NBCUniversal Media
Zobrazit dalších 9 obrázků
Podle tvůrců ikonického seriálu to pak vypadá, že by skutečně mohlo dojít i na závěrečný film.

V posledních měsících se v televizním průmyslu ve velkém dostal do módy fenomén speciálních dílů, ve kterých se hvězdy dlouho ukončených seriálů znovu po letech sejdou. Tím největším a nejočekávanějším je v tuto dobu nepochybně chystaný speciál Přátel, rozhodně však není jediný. Před pár týdny se speciálem z prostředí karantény přišel například kultovní sitcom Parks and Recreation (kde se mimochodem herci zpátky vtělili do svých charakterů a ne pouze vzpomínali na show), aktuálně tak pak učinilo i podobně střižené a neméně populární Zpátky do školy (Community).

V jeho speciálním dílu se po vzoru ostatních především setkalo herecké obsazení v čele s Donaldem Gloverem, Joelem McHalem, Kenem Jeongem nebo Alison Brie a spolu s nimi i autor seriálu Dan Harmon a speciální host Pedro Pascal. Půlhodinový speciál pak sestával především ze čtení scénáře k epizodě Cooperative Polygraphy z páté řady, následovaného odpovídáním na fanouškovské dotazy. Celkem pochopitelně byla jedním z nejžhavějších témat otázka, zda se po letech spekulací a tužeb fanoušků kultovní seriál dočká závěrečného filmu.

Zpátky do školy: Na kultovní komediální seriál možná přece jenom naváže film
 

A nelze než říci, že byly odpovědi od přítomných velice nadějné a pozitivní. Už v několik dní starém rozhovoru Harmon prozradil, že se v poslední době o filmu skutečně vedly konverzace. To nedávno potvrdila i herečka Yvette Nicole Brown s tím, že by měli být všichni původní herci být podle všeho na palubě, přičemž se aktuálně pouze čeká na to, až se přijde s nápadem na scénář.

Právě s ním pak lehce z žertu v novém speciálu pak přišel Donald Glover. Podle něj by snímek klidně mohl být o tom, jak postava Abeda (Danny Pudi)  pátrá po svém nejlepším kamarádovi Troyovi (charakter, který byl ztvárněn právě Gloverem, herec však show opustil, aby se soustředil na svou pěveckou kariéru). Pudi s jeho slovy souhlasil s tím, že by to byla velká legrace.

Celý speciál si můžete přehrát v přiložených videích. Co na reálnou možnost závěrečného filmu říkáte? A jak se vám líbí nápad Donalda Glovera? Podělte se o své dojmy v komentářích.

Zdroje: Variety, ScreenRant, The Wrap, Coming Soon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu