Jednotky vesmírného nasazení: Další ukázka přibližuje nový sitcom od tvůrců Kanclu

Jednotky vesmírného nasazení: Další ukázka přibližuje nový sitcom od tvůrců Kanclu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 14 obrázků
Tříminutový trailer o očekávaném komediálním seriálu prozrazuje mnoho nového.

JIž přibližně za týden, tj. 29. 5., si na Netflixu odbyde premiéru jeden z nejočekávanějších komediálních seriálů letoška, “vesmírný” sitcom Jednotky vesmírného nasazení (Space Force). Proč je tak očekávaný? Zejména díky hvězdné plejádě jmen, které za ním stojí. Autory seriálu jsou Greg Daniels a Steve Carell, oba dva těsně spojeni s legendární americkou verzí Kanclu (Daniels jako tvůrce a Carell jako hlavní herec). Kromě toho se pak Carell ujal i hlavní role, přičemž povede hvězdné obsazení v čele s Johnem Malkovichem, Lisou Kudrow, Benem Schwartzem nebo Jane Lynch.

Přátelé by se mohli opět sejít na konci léta
 

Seriál by měl být mixem tradiční lehce ztřeštěné komedie (po vzoru právě Kanclu nebo třeba Parks and Recreation) a politické satiry, která si bere na paškál vznik nové odnože americké armády, která se zaměřuje na vesmírný prostor. Carell ztvární generála Marka R. Narida, který je pověřen jejím vznikem, celou situaci však psychicky nezvládá..

Již před pár týdny novou sérii vůbec poprvé představil krátký teaser, nyní jsme se však konečně dočkali první plnohodnotné ukázky, která má dokonce přes tři minuty. Na obsah tedy rozhodně není chudá - představuje jak základ příběhu, tak i samotné postavy a jejich vztahy, nechybí pak ani ochutnávka gagů. Minimálně na první pohled to všechno vypadá výborně. Snad bude to samé platit i o výsledném produktu.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu