Hra o trůny: Chystá se kompletní edice se spoustou bonusového materiálu

Hra o trůny: Chystá se kompletní edice se spoustou bonusového materiálu | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 11 obrázků
Více než 15 hodin přídavného materiálu slibuje nová kolekce ikonické fantasy. Bude se však jednat o pěkně drahou záležitost.

Od konce Hry o trůny uběhl už více než rok. Přesto je však show dodnes jedním z nejdiskutovanějších a nejoblíbenějších seriálů vůbec a nejúspěšnějším projektem v historii HBO. Není tedy divu, že se ze značky společnost snaží vyždímat každý měďák a pro fanoušky si nově připravila speciální kompletní edici s názvem Game of Thrones: The Complete Collection, která míří na videonosiče a slibuje zážitek dalece překonávající klasické vysílání.

První velkým plus je, jak tomu u těchto kolekcí v poslední době často bývá, jednoduchý nárůst kvality, kdy si vlastníci budou všech 73 epizod seriálu užít ve vysoké obrazové kvalitě - ve 4K rozlišení a v Dolby Vision HDR (zjednodušeně řečeno lepší barevné podání, kontrast ostrost atd). To může přijít vhod zvlášť u nočních scén, které při nízkém datovém toku HBO Go občas dostávaly dost na frak.

Hra o trůny: Vichrů zimy bychom se mohli dočkat už příští rok
 

Nebyla by to pak speciální edice, aby nenabídla i hromadu bonusového obsahu. V tomto případě se můžeme především bavit o speciálu moderovaném známým Conanem O’Brienem, ve kterém se sejde herecké obsazení, zavzpomíná na show a prozradí nějaké ty zákulisní informace. Dále se jedná o dokument Game of Thrones: The Last Watch, který mapuje tvorbu finální řady, animovaný pořad vyprávějící historii Sedmi království a nakonec samozřejmě audio komentáře, vystřižené scény, pohledy do zákulisí a další.

Na papíře to zní všechno velice pěkně, dojem však přece jenom nejspíše zkazí pohled na samotnou cenovku, která bude v USA činit více než 250 dolarů - tedy v přepočtu nějakých 6000 korun. Za tuto částku sice člověk dostane desítky hodin zábavy, přece jenom se však o malý peníz nejedná. Vydání se speciální edice dočká 3. 11. Smutnou zprávou každopádně je, že bude kolekce nejspíše dostupná pouze v Americe, Místní zájemci si tedy bohužel budou muset nechat zajít chuť na českou lokalizaci.

V galerii si můžete připomenout některé nejlepší momenty, které Hra o trůny za svých osm řad nabídla (samozřejmě je na místě varování před spoilery).

Zdroj: ComingSoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu