Záhadné sídlo Bly: Nadcházející hororový seriál od Netflixu slibuje strašidelnou podívanou

Záhadné sídlo Bly: Nadcházející hororový seriál od Netflixu slibuje strašidelnou podívanou | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 46 obrázků
S blížícím se vydáním volného pokračování hororu The Haunting of Hill House Netflix nešetří nejrůznějším promo materiálem. První recenze chválí.

Už za několik dní má premiéru hororový seriál Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) od Netflixu. Jde o volné pokračování chváleného The Haunting - Dům na kopci (The Haunting of Hill House) z roku 2018. A po prvotním teaseru a následném plnohodnotném traileru nyní postupně vychází nemalé množství dalšího promo materiálu.

Záhadné sídlo Bly adaptuje různé duchařské příběhy amerického spisovatele Henryho Jamese a spolu s Domem na kopci je součástí antologie The Haunting, kde každá řada vypráví nový hororový příběh. Tentokrát se děj bude točit okolo skupiny cizích lidí, kteří přijíždí na sídlo Bly. Tam však nejsou věci takové, jaké se zdají být.

I přes odlišný příběh se vrátilo několik herců z Domu na kopci. Ztvární však tentokrát odlišné postavy. V hlavních rolí v Záhadném sídle Bly hrají Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel a Carla Gugino

Seriál má na Netflixu stanovenou premiéru na 9. 10. Níže se s ním můžete blíže seznámit prostřednictvím videa o natáčení, pustit si úvodní znělku či si v galerii prohlédnout fotky a plakáty k jednotlivým epizodám.

Že by nás mohla čekat pořádná podívaná napovídají první recenze, které včera začaly vycházet. Kritici se shodují, že je Záhadné sídlo Bly povedené pokračování. Někteří dokonce tvrdí, že překonává i kvality velmi chváleného prvního Domu na kopci. Zdá se tedy, že fanoušci hororů si za pár dní opět přijdou na své.

Foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu