The Last Days of Ptolemy Grey: Samuel L. Jackson vyšetří vraždu demenci navzdory

The Last Days of Ptolemy Grey: Samuel L. Jackson vyšetří vraždu demenci navzdory | Fandíme seriálům
Disney
Zobrazit dalších 9 obrázků
V chystané detektivce Jackson ztvární starce stiženého demencí, který si nic nepamatuje. Během krátkého rozjasnění jej čeká nelehký úkol - vyšetření vraždy.

Za dva roky uvidíme Samuela L. Jacksona opět v roli Nicka Furyho v minisérii Secret Invasion a nyní si věhlasný herec, který letos oslavil sedmdesáté druhé narozeniny, vyhlédl další seriálový projekt. V novince od streamovací služby Apple TV+ si Jackson zahraje titulní roli a bude projekt i produkovat. Mysteriózní drama The Last Days of Ptolemy Grey je inspirován stejnojmenný knižním bestsellerem od Waltera Mosleyho.

What If…?: Alternativní verze komiksového světa Marvelu má 1. trailer
 

Příběh se točí kolem jedenadevadesátiletého Ptolemyho Greye (Samuel L. Jackson). Ten trpí demencí, jeho rodina na něj zapomněla, přátelé také a postupně i on sám. Ptolemy dostane příležitost na krátkou dobu získat zpět své vzpomínky, a následně pomocí této vzácné a prchavé prozřetelnosti vyřešil smrt svého synovce a vyrovnal se tak se svou minulostí. Limitovaná série bude mít šest epizod.

Autor předlohy se postará o adaptovaný scénář a dohlédne na minisérii z pozice výkonného producenta. Pro Samuela L. Jacksona se nejedná o první spolupráci se službou Apple TV+. V březnu Apple uvedl snímek Bankéř, kde si Jackson zahrál po boku kolegy z MCU Anthonyho Mackieho. Zatím nejsou informace o tom, kdo další si v minisérii zahraje, a ani kdy přibližně budou The Last Days of Ptolemy Grey uvedeny.

Zdroj: Deadline

Foto: Disney

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu