What If…?: Nový trailer pro příští marvelovskou sérii

What If…?: Nový trailer pro příští marvelovskou sérii | Fandíme seriálům
Marvel
Zobrazit dalších 5 obrázků
Známe datum premiéry pro nový animovaný seriál, v němž postavy z marvelovských filmů prožívají svoje dosavadní životy tak trochu jinak.

Marvel letos vstoupil bez bázně a hany na pole hraných streamovacích sérií, kterým se snaží vtisknout stejnou úroveň, jako svým celovečerním filmům. Vedle toho studio chystá na léto také jednu sérii animovanou, která však zároveň stále bude s hraným „Marvel Cinematic Universe“ velice úzce provázána. Jmenuje se What If…?, dohlížejí na ni marvelovští filmoví šéfové, postavy jsou vizuálně připodobněné ke svým filmovým předobrazům a v některé postavy dokonce namluvili herci, kteří je hrají v „živé“ podobě.

Celá série vychází z konceptu „Co by, kdyby“ (what if). Dozvíme se tak, jak by to vypadalo, kdyby Killmonger vládl Wakandě či Sharon Carter byla Captainem Americou. Čeká nás celkem deset epizod, kdy každá představí nějaký takový alternativní příběh. Celým seriálem nás provede Uatu, člen řady The Watcherů (Pozorovatelů), který události zaujatě sleduje. Namluvil jej Jeffrey Wright.

Trochu zlváštně působí skutečnost, že některé postavy mluví staří známí herci z filmů a jiné ne. Na jednu stranu je tu Black Panther, jenž promlouvá hlasem zesnulého Chadwicka Bosemana. Zároveň ale Iron Mana či Doctora Strange mluví jiní herci než Robert Downey Jr. a Benedict Cumberbatch. Kdyby se nepodařilo obsadit jednoho herce, tak by se to asi ztratilo, ale v momentě, kdy je chybějících hvězd docela dost, tak působí celkem zvláštně, když střídavě slyšíme známé a cizí hlasy. Ale třeba to v samotném seriálu tak rušivé nebude.

V galerii najdete zveřejněný plakát a dozvídáme se, že série začne své vysílání 11. srpna.

Podklady a foto: Marvel

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu