Sexuální výchova: Netflix informoval o budoucnosti komediálního hitu z Británie

Sexuální výchova: Netflix informoval o budoucnosti komediálního hitu z Británie | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 10 obrázků
Jak to vypadá s další sezónou komediálního dramatu Sex Education od Netflixu?

Komediální drama o dospívání uvedl Netflix před dvěma lety a okamžitě se z něj stal nevídaný hit. Sexuální výchova mapuje životy studentů, zaměstnanců a rodičů na fiktivní střední škole Moordale. Zaměřuje se především na syna sexuální terapeutky Otise (Asa Butterfield). Vyjma enormního úspěchu u diváků se série pyšní i velmi pozitivními recenzemi. Seriálu se navíc podařilo udržet nastavený standard i ve třetí sezóně, o čemž svědčí 86 % na ČSFD a 100 % pozitivních recenzí na Rotten Tomatoes s průměrným hodnocením 8,7/10.

Kolik za seriály inkasují hvězdy jako Kate Winslet, Alec Baldwin nebo Henry Cavill
 

Nikoho tak nepřekvapí, že streamovací gigant nemíní se seriálem jen tak skončit. Netflix odklepl před pár dny čtvrtou sezónu, které bychom se měli dočkat během příštího roku. Po několikaměsíčních odkladech v souvislosti s koronavirovou pandemií se premiéra třetí série uskutečnila 17. 9. Obě přechozí řady měly premiéru v lednu. Kvůli zpožděné produkci třetí sezóny se dá očekávat, že čtvrtá série dorazí nejdříve v létě 2022.

Třetí řada přinesla nové výzvy pro studenty Moordale v souvislosti s příchodem nové ředitelky Hope Haddon (Jemima Kirke), která se zavázala poměry na škole reformovat. Mezi další dějové linky patřil vývoj vztahu Adama (Connor Swindells) a Erica (Ncuti Gatwa), stejně jako další etapa Otisova flirtování s Ruby (Mimi Keene). O čtvrté osmidílné sérií zatím nejsou žádné bližší informace. O dalších novinkách vás budeme průběžně informovat.

Foto a podklady: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu