Temný případ: Čtvrtá řada detektivky HBO je na cestě

Temný případ: Čtvrtá řada detektivky HBO je na cestě | Fandíme seriálům
HBO
Dočkáme se další porce drsného vyšetřování.

Chystá se další řada seriálu Temný případ (True Detective). HBO antologii odstartovalo v roce 2014, kdy si příběh s Woodym Harrelsonem a Matthew McConaughey vysloužil chválu na všech frontách. HBO urychleně objednalo druhou řadu na rok 2015. Nový příběh, nové obsazení, pozměněný tvůrčí tým. Tentokrát už přijetí tak slavné nebylo. Před třetí řadou následovala čtyřletá pauza a hodnocení šla znovu nahoru. Přesto se seriál opět odmlčel.

Během let se každou chvíli proslýchalo, že se Temný případ vrátí, ale teprve teď se to stává skutečností. Podle informací serveru Deadline připravuje čtvrtou řadu. Novinka nese (přinejmenším prozatím) název True Detective: Night Country, tedy Temný případ: Noční kraj. Podrobnosti o zápletce zatím neznáme, ale už víme, kdo novou sérii připraví.

Hlavní autorkou bude Issa López. Ta se dostala do širšího povědomí díky hororovému snímku Vuelven (mezinárodně Tigers Are Not Afraid). Film slavil úspěch na festivalech a pochvalovali si jej také Guillermo del Toro či Stephen King. Producentem nové série je oscarový režisér Barry Jenkins. Předchozí série psal Nic Pizzolatto. Ten zřejmě bude pod čtvrtou řadu podepsaný jako jeden z výkonných producentů, ale nevypadá to, že by se podílel kreativně.

Foto je ilustrační: První řada seriálu Temný případ

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu