Zámek a klíč: Trailer láká na závěrečnou řadu mysteriózního seriálu

Zámek a klíč: Trailer láká na závěrečnou řadu mysteriózního seriálu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 2 obrázky
Netflix nás ještě jednou vezme do světa, kde magické klíče mají nezměrnou moc.

Zámek a klíč neměl jednoduchou cestu na obrazovky. Před lety dokonce vznikl pilotní díl, který televize odmítla. Nějakou dobu na to se látky chopil Netflix. Našli se noví tvůrci, nové obsazení a reálně vznikla celá jedna série. Ta nebyla bez chyby, ale nabízela poměrně solidní mysteriózní zábavu, zvlášť pro mladší publikum. Diváci seriál sledovali dost na to, že následně vznikla ještě druhá řada a teď je tu třetí, poslední.

Pozitivní zprávou pro fanoušky je, že seriál nebyl zrušený předčasně. Tvůrci dopředu o konci série věděli a tvrdí, že měli plán právě na tři řady. Nebylo tedy třeba žádných úprav na poslední chvíli a fanoušci se ani nemusejí bát, že by příběh neměl rozuzlení. Zatímco první řada se poměrně věrně držela komiksové předlohy od Joe Hilla a Gabriela Rodrígueze, s postupem času už televizní autoři šli čím dál tím víc vlastní cestou.

Ve druhé řadě byl představený kapitán britské armády Frederick Gideon z americké války za nezávislost – první člověk, který objevil portál za Černými dveřmi. V závěru řady se dostává jako ozvěna do současnosti a můžeme s ním počítat jako se záporákem pro třetí řadu. Postavu hraje Kevin Durand. V hlavních rolích se vracejí Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum nebo Coby Bird. Seriál řídí Meredith Averill a Carlton Cuse. Zámek a klíč pojednává o matce a třech dětech, kteří se po smrti otce a manžela uchýlí na staré rodinné sídlo. Tam se děti zapletou do spousty malérů, když objeví klíče, které mají nezměrnou moc. Netflix závěrečnou řadu uvede 10. srpna. Pusťte si trailer:

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu