Berlín: Teaser představil samostatný seriál oblíbeného rošťáka z Papírového domu

Berlín: Teaser představil samostatný seriál oblíbeného rošťáka z Papírového domu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 1 obrázek
Někdy milovník, jindy psychopat, vždycky zábavný. Už víme, kdy se Berlín vrátí.

Seriál Papírový dům (La Casa de Papel) i po svém skončení dál plní obrazovky Netflixu. Nejprve se o úspěšnou značku opřel korejský remake, letos dorazí ještě spin-off nazvaný jednoduše Berlín. Pedro Alonso se vrací jako mistr lupič, přičemž tentokrát zažijeme léta jeho největší slávy.

Čerstvě byl zveřejněný první teaser. Ten ukazuje, jak se tvůrci pokusili Pedrovi dodat pokud možno mladistvý vzhled (vracíme se do minulosti, do časů Andrésovy největší slávy, kdy se jen potuloval po světě, kradl a užíval si). Dále vidíme potenciální kořist – drahokamy. Nesmí chybět plánování loupeže a tradiční hrátky s papírem, jaké známe už z úvodní znělky původního seriálu. A vše končí záběrem na ženskou figurku. Což by potenciálně mohla být Berlínova Achillova pata – důvod, proč se pečlivě naplánovaná mise ocitne v ohrožení.

Co je vůbec nejdůležitější, ukázka odhalila přibližný termín uvedení – Berlína diváci uvidí na Netflixu letos v prosinci. Andrés de Fonollosa, alias Berlín, bude mít ruce novou zločineckou partu. Jejími členy jsou: Michelle Jenner jako Keila, specialistka na elektroniku; Tristán Ulloa jako filantrop a Berlínův důvěrník; Begoña Vargas jako nestabilní Cameron; Julio Peña Fernández jako oddaný Roi a Joel Sánchez jako Bruce, neúprosný muž činu. Hlavními scenáristy jsou tvůrci původní série Esther Martínez Lobato a Álex Pina.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu