Lupin: Ukázka láká na 3. část lupičské série od Netflixu

Lupin: Ukázka láká na 3. část lupičské série od Netflixu | Fandíme seriálům
Netflix
Omar Sy se pouští na nebezpečně kluzké střechy Paříže, aby ještě jednou unikl polapení policií.

Druhá kapitola zlodějského seriálu Lupin měla premiéru v roce 2021. Loni na podzim Netflix diváky začal lákat na třetí kapitolu. Ta ale bude k vidění nakonec až v říjnu 2023, konkrétně je premiéra naplánována na 5. 10. Na diváky čeká sedm epizod, k nimž teď Netflix zveřejnil novou upoutávku v rámci akce Tudum.

Video vlastně o nových epizodách neříká prakticky vůbec nic nového. Jde o jednu konkrétní napínavou scénu skoro beze slov, kde hlavní hrdina Assane Diop (Omar Sy) uniká před policií. Ta má shodou okolností připravené stanoviště na jedné z pařížských střech tak, že si Diopa okamžitě všimne, když se sám rozhodne vyšplhat po lešení pryč z ulice. Vše potom vrcholí klišovitou scénou, kdy hrdina přeskakuje přes hlubinu a jen o vlásek se dokáže zachytit za chatrný okap. Ale v podobném stylu Lupin diváky bavil doteď, takže asi nebyla motivace cokoliv měnit.

Připomeňme, že v dosavadních dvou částech seriálu Assane naplánoval složitou operaci, aby pomstil svého otce, kterého očernil prohnilý boháč Pellegrini. To se nakonec povedlo a stejně tak Arsène dokázal před nebezpečím ochránit svou rodinu. Potížím ale není konec. Anotace třetí kapitoly říká:

Assane se ukrývá a musí se naučit žít bez ženy a syna. Už si ale kvůli němu vytrpěli dost. Assane už nedokáže nečinně přihlížet a rozhodne se vrátit do Paříže, aby jim navrhl něco šíleného: Opustit Francii a začít někde jinde nový život. Přízraky z minulosti však nikdy nejsou daleko a na scénu se nečekaně vrací někdo, kdo zcela rozvrátí jeho plány. Krom Omara Sye v dalších rolích vystupují Ludivine Sagnier, Etan Simon, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab a Shirine Boutella. Autory seriálu jsou George Kay a François Uzan.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu