Spider-Man Noir: Nicolas Cage bude hrát superhrdinu

Spider-Man Noir: Nicolas Cage bude hrát superhrdinu | Fandíme seriálům
Sony
Zobrazit další 4 obrázky
Pavoučí muž v klobouku a pršiplášti dostane vlastní hraný seriál.

Už roku 2019 bylo oznámeno, že Phil Lord a Chris Miller, spoluautoři animovaného Spider-Mana: Paralelních světů, připraví pro studio Sony několik hraných seriálů se spidermanovskými postavami. Dodnes žádný z nich nebyl realizován, avšak teď je tomu jeden přinejmenším blízko.

Společnosti Sony, MGM a Amazon oznámily, že je oficiálně v přípravě show pojmenovaná jednoduše Noir a bude pojednávat o alternativní verzi Spider-Mana z 30. let minulého století. Spolu s oznámením projektu bylo potvrzeno, že hrdinu ztvární Nicolas Cage, o jehož účasti se delší dobu šušká, a který Spider-Mana Noir namluvil v animovaném filmu Spider-Man: Paralelní světy.

Sérii jako scenáristé a showrunneři připravují Oren Uziel (22 Jump Street, The Cloverfield Paradox, Ztracené město, Mortal Kombat) a Steve Lightfoot (seriály The Punisher, Shantaram). Přinejmenším první dvě epizody zrežíruje Harry Bradbeer (Potvora, Na mušce). Ti všichni jsou výkonnými producenty, stejně jako Lord, Miller a Amy Pascal, dlouholetá producentka všech spidermanovských projektů.

Seriál vzniká pro americkou službu MGM+ a mezinárodně jej uvede Amazon Prime Video. Za výrobu zodpovídá produkční společnost Sony Pictures Television, nikoliv Marvel Studios. První anotace praví, že je Noir příběhem stárnoucího a životem unaveného soukromého detektiva, který se v New Yorku 30. let minulého století snaží popasovat skutečností, že v minulosti býval jediným newyorským superhrdinou.

Titulní foto je ilustrační, Spider-Man Noir ve filmu Spider-Man: Paralelní světy

Zdroj: The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu