Devilman: Klasickou mangu převypráví nové anime

Devilman: Klasickou mangu převypráví nové anime | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Tentokrát ve spolupráci s Netflixem. Přehrajte si první ukázku.

U Netflixu postupně vznikají filmové projekty, ale nezapomínejme, že hlavní doménou streamovací služby jsou především seriály. Po Cyborgovi 009 Call of Justice se seznam Netflixu rozroste o další anime, nesoucí celé jméno Devilman: Crybaby, které pronikne do sto devadesáti zemí na jaře v roce 2018

Historie jména sahá až do roku 1972, kdy hororovou mangu (tehdy jedna vůbec z nejvíce násilných) známou prostě jako Devilman, vytvořil Kiyoshi Nagai, nebo chcete-li Go Nagai. V té samé době běželo na televizních obrazovkách i anime (které se oproti ději v manze v lecčem lišilo), později se universum rozšířilo o anime film, novely, videohry, další mangu a dokonce i hranou adaptaci.

Příběh se odehrává ve světě, kdy lidstvo před tisíci lety čelilo démonům z pekla, kteří se teď vracejí a jedinou nadějí na záchranu všech lidí je mladý a nevinný chlapec Akira Fudo s čistým srdcem. Obyčejný člověk se v boji démonům nevyrovná a proto Akiru přesvědčí jeho nejlepší přítel Ryo Asuka, aby se při obřadu nechal posednout démonem a stal se tak Devilmanem. Bytostí s mocí démona a duší člověka.

Na postu režiséra se usadil Maasaki Yuasa (Mind Game) a pod scénář se podepsal Ichiro Okouchi, jenž se např. podílel na anime seriálu Code Geass.

Zdroj: Anime News Network

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 3

Danielll | 30.04.2017 21:41
No jen kdyby to někoho zaujímalo,anebo třeba inspirace pro Rudmena.Zrovna projíždím jeden Anime web a prozatím jsem narazil na dvě zaujímavé anime počiny.Ten první se jmenuje Blame! a jde o film rok 2017 (trailer je venku) a nevyzerá to veru zle.Ten druhej je seriál (12 dílu) z názvem Clockwork Planet zde opening https://m.youtube.com/watch?v=gBolrLwfKi0 a na stránce shirai je momentálně přeloženo 4 díly,tak ja si to nenechám ujít.Jinak koukám na Darker Than Black a skvělá záležitost a rozhodně doporučuji anime Cross Ange Tenshi to Rynu no Rondo,naprosto skvělá záležitost,která se může zařadit za tak skvělé anime jako je třeba Code Geass.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu