Přátelé: Tvůrce vynesl verdikt nad obnovou seriálu

Zobrazit dalších 7 obrázků
Znovuzrození Přátel, ať už v seriálové či filmové podobě, se tvůrcům doslova nabízí. Tužby fanoušků po obnově neutichají. Má sitcom šanci?
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

A co na to samotní Přátelé?

Že obnova seriálu není ten nejlepší nápad, se jednohlasně shodli i samotní představitelé Přátel, kterým je otázka obnovy seriálu předkládána dlouhodobě. 

Očima odborníka: Jaký byl Ross z Přátel paleontolog?
 

"Myslím, že představa každého jednotlivce o tom, co dělají Přátelé, je mnohem lepší, než kdyby se ukázalo, co jednotlivé charaktery skutečně dělají," řekl Matt LeBlanc (Joey).

Matthew Perry (Chandler) uvedl: "Nasadili jsme si příliš vysokou laťku. To nemůžeme nikdy překonat. Proč bychom do toho měli jít znovu?" Představitelka Monicy Courteney Cox reagovala velmi stroze: "To se nestane."

 

The one where they all go back to high school. via @netflix

Příspěvek sdílený Friends (@friends),

David Schwimmer (Ross) to pojal s humorem: "Podívejte se, věc se má tak: Prostě nevím, jestli chci vidět nás všechny jako chodce o berlích." Lisa Kudrow (Phoebe) obnovu označila, pakliže by k ní došlo, za smutnou a jediný, kdo ji připustil, byla Jennifer Aniston (Rachel), která začátkem letočního roku pronesla, že všechno je možné. Že by ke znovuzrození seriálu skutečně došlo, je však vysoce nepravděpodobné a my pro tentokrát s Davidem Cranem i jednotlivými herci souhlasíme. Něco je prostě třeba ukončit v nejlepším. 

Zdroj: MailOnline

« Předchozí kapitola
Galerie

Komentáře 2

adamkeaton | 14.04.2018 16:01
Tak teď si myslím, že už je pozdě začínat něco znova. Ti herci už ty charaktery ani nepřipomínají...jedinej kdo je stále tak nějak podobnej je představitel Rose a Rachel. Nicméně pro mě je veliká škoda, že v té době nenatočili společnej celovečerní film.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu