Iron Fist: V jaké fázi se nachází natáčení 2. řady?

Zobrazit dalších 11 obrázků
Sám představitel hlavní role potvrdil konec natáčení seriálu Iron Fist na svém Twitteru.

Po pěti měsících skončilo natáčení pokračování dalšího seriálu z Marvel/Netflix produkce, a to Iron Fista. Ten se točil od prosince, a i když na světlo proniklo jen několik málo fotek z natáčení, vše nyní víceméně v tichosti skončilo. Potvrdil to jak Finn Jones, představitel Iron Fista, tak také záběry z oslavy konce natáčení, které se objevily na Instagramu jednoho ze zúčastněných.

Série také dostala nového showrunnera, kterým bude Raven Metzner (seriál Ospalá díra). V druhé řadě by se kromě známých postav Dannyho Randa či Colleen Wing (Jessica Hunwick) měla objevit také Misty Knight (Simone Missick), která patří mezi přední postavy v seriálu Luke Cage. V jeho druhé řadě se naproti tomu objeví právě Danny Rand, který podle starších informací bude Luka učit soustředit jeho chi. Kromě Misty Knight se objeví také herečka Alice Eve v nespecifikované roli, nicméně podle fotek z natáčení to vypadá, že bude na kladné straně.

Iron Fist: Na světlo pronikly první fotky z natáčení 2. řady
 

Zatím stále nevíme, kdy druhou sérii uvidíme. Jelikož ale Netflix zveřejnil zatím každý rok 3 marvelovské seriály, a letos si odbyla a odbude premiéru druhá Jessica Jones, druhý Luke Cage a nejspíše třetí Daredevil, druhá série Iron Fista nejpravděpodobněji přijde na začátku příštího roku.

Zdroj: Finn Jones

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu