Kameňák ve formě seriálu? No potěš koště!

Kameňák ve formě seriálu? No potěš koště! | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Ne, neděláme si legraci. Opravdu vznikne seriál navazující na filmovou sérii Kameňák!

Televize Nova zahájila v uplynulých dnech na Mělnicku natáčení nového komediálního seriálu Kameňák, který volně naváže na známou, leč ne příliš věhlasnou filmovou sérii. V seriálu se opět objeví herci jako Václav Vydra, Jana Paulová, Leoš Noha nebo Pavel Kikinčuk.

„Kameňák je jedna z nejsilnějších značek české zábavy (WTF, pozn. red.). Věříme, že Kameňák bude ideální volbou pro ty, kdo si chtějí u televize odpočinout,“ říká programová ředitelka televize Nova Alex Ruzek. Režie projektu se ujal Ján Novák: „S tvůrčím týmem navazujeme na úspěšné filmy, které seriálu předcházely. Chtěli jsme příběh, na který můžeme pověsit spoustu vtipů,“ uvedl. Zdeněk Troška se distancoval už od 4. dílu filmového Kameňáku, stejné to asi bude se seriálovým Kameňákem. 

Zkáza Dejvického divadla: Kdy bude uvedena další Krobotova pecka?
 

V hlavní roli se představí, stejně jako ve filmu, Václav Vydra. „Natáčení si neskutečně užívám. V podstatě jsem omládl o dvacet let. Štáb je opravdu výborný, s panem režisérem jsme už natočili jeden Kameňák, takže si myslím, že spolupráce je skvěle nalinkovaná,“ říká herec. Objeví se také Alice Bendová, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková a mnoho dalších. V galerii si prohlédněte jednu z prvních fotek přímo z placu.

Ježí se vám z toho chlupy na rukou, nebo se těšíte? Níže pod videem si přečtěte synopsi seriálu.

Synopse seriálu Kameňák

Děj seriálu se odehrává ve městečku Kameňákov, ve kterém by si obyvatelé žili docela klidným životem, pokud by na radnici seděl někdo jiný než starosta Pepa Novák (Václav Vydra) a jeho zástupce Bohouš Beránek (Pavel Kikinčuk). Ti městečko přihlásí do celorepublikové soutěže „Pozitivní město roku“, kterou vyhlásilo ministerstvo. Hlavní cena pro vítěze je sto miliónů korun. Soutěžící však musí splnit řadu pozitivních kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, čistota a další. Jde tedy o atributy, které jsou městečku Kameňákov na míle vzdálené.

Zdroj: TVNova

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu